عضویت همکاران و عمده فروشان جهت خرید با قیمت عمده

خرید اینترنتی باطری

خرید باطری اینترنتی

با استفاده از سامانه Batteries.ir، خرید باطری خود را به آسانی و با چند کلیک انجام دهید. شما می توانید با استفاده از منوی وب سایت، نسبت به انتخاب و مقایسه انواع باتری (باطری) اقدام کنید. دسته بندی های باطری ها بر اساس سایز باطری، موارد مصرف باتری، جنس باطری و برندهای آن (ارائه کنندگان) می باشد.

پس از مشاهده محصولات و قیمت باطری مورد نظرتان می توانید نسبت به خرید باتری اقدام کنید. همچنین می توانید جهت مشاوره با شماره 33931415 تماس بگیرید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

آخرین اخبارآرشیو اخبار
20 آبان 1399 4303

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع ماشین های شارژی و دلایل استفاده از آن برای کودکان خود آشنا کنیم. به شما آموزش می دهیم چه باتری برای ماشین شارژی، سه چرخه شارژی یا موتور شارژی فرزند خود انتخاب کنید. حتی بتوانید با خرید باتری خودتان به تعویض باتری ماشین شارژی فرزندتان بپردازید.

ادامه مطلب...
25 مهر 1397 8386


باتری های قابل شارژ از گروه سلول های الکتروشیمیایی ذخیره کننده انرژی الکتریکی هستند. به این نوع سلول ها، سلول های ثانویه گفته می شود زیرا واکنش های الکتروشیمیایی به صورت برگشت پذیر در آنها اتفاق می افتد. باتری های قابل شارژ در اندازه ها و انواع مختلف (برای استفاده در کاربرد ها و دستگاه های مختلف) وجود دارند و شامل باتری های دکمه ای کوچک تا باتری های مگاواتی در شبکه توزیع می شوند.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×